">
dr n.med Marzena Kostuch - Lekarz pediatra wizyty domowe

Lekarz pediatra neonatolog 

dr n.med. Marzena Kostuch 

wizyty domowe Lublin i okolice, teleporady - cała Polska

Lekarz pediatra neonatolog 

dr n.med. Marzena Kostuch 

wizyty domowe Lublin i okolice, teleporady - cała Polska

Wizyty lekarskie w domu pacjenta oraz teleporady. Zadzwoń!

Neonatolog Lublin Prywatnie

Doskonale rozumiem, że dla niektórych mam pojawienie się dziecka na świecie wiąże się z silnym stresem. Skutkiem może być zaburzona laktacja. Co więcej, zdarzają się noworodki, w przypadku których zły odruch ssania zmniejsza efektywność karmienia. Jako neonatolog z dużą dawką wyrozumiałości wskaże na skuteczne metody usprawniające proces karmienia. Pomoc, jaką zapewniam kobietom, które właśnie zostały mamą, przebiega w domowych warunkach, aby każda z Pań odczuwała jak największy komfort w czasie wizyty.

 

Neonatolog z miasta Lubin udziela porad medycznych w komfortowych, domowych warunkach

 

Neonatologia skierowana jest do wszystkich noworodków ze szczególnym uwzględnieniem tych, które po urodzeniu dostały niską ocenę w skali Apgar. Zaznaczam, że neonatolog jest niezbędny dla noworodków urodzonych przedwcześnie oraz, dla tych, u których stwierdzone zostały wady rozwojowe. W przypadku tak małych dzieci wizyty domowe okazują się szczególnie cenionym rozwiązaniem. Twoja pociecha bez dobrze wykształconego układu odpornościowego nie jest narażona na kontakt ze szkodliwymi drobnoustrojami, jakie gromadzą się w placówkach medycznych. Swoją pomoc medyczną kieruje do wszystkich rodziców zamieszkujących miasto Lublin. Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego, krótkiego przedstawienia problemu medycznego oraz znalezienia, jak najdogodniejszego terminu.

Wspólnie rozwiążemy problemy laktacyjne – neonatologia dba również o dobro młodych mam

Leczę z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Każdy pacjent zasługuje na jak najlepszą pomoc medyczną pomagającą w przywróceniu dobrego stanu zdrowia. Jako neonatolog działający na obszarze miasta Lublin pragnę otoczyć opieką wszystkie noworodki, a także młode mamy, które w pierwszych dniach po urodzeniu potrzebują pomocy oraz wskazówek jak właściwie opiekować się nowym członkiem rodziny. Do podstawowych czynności medycznych, jakie obejmuje neonatologia, zalicza się m.in. sprawdzanie odruchów nowonarodzonego dziecka, ocenę pracy serca, badanie wzroku itd. Udzielam pomocy wszystkim rodzicom w mieście Lublin, którzy podejrzewają u swoich dzieci żółtaczkę noworodkową lub zaobserwowali inne niepokojące objawy. Dla wymagających opieki medycznej realizuje wizyty domowe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Staram się, aby wszystkie podejmowane przeze mnie działania medyczne, a także przyjęte ustalenia były jak najbardziej zrozumiałe dla młodych rodziców.

 

Neonatolog zadba o noworodka w jego pierwszych dniach życia

 

Neonatologia to jedna z moich głównych specjalizacji, w ramach której przeprowadzam wizyty patronażowe noworodków w mieście Lublin. Ich wykonanie zalecam między 1 – 4 tygodnie życia dziecka. Poza określeniem, czy rozwój noworodka poza organizmem matki przebiega prawidłowo, jako neonatolog oceniam także przybieranie na wadze dziecka, a także sprawdzam, czy w organizmie noworodka nie rozwija się infekcja. Na świadczonych wizytach pragnę przekazać wszystkim rodzicom podstawowe informacje dotyczące opieki medycznej nad dzieckiem mające związek np. ze szczepieniami ochronnymi.

Neonatolog Lublin - Marzena Kostecka

#1. Co przygotować na wizytę, jaką świadczy neonatolog w mieście Lublin?

 

Od wszystkich rodziców oczekuję przygotowania kompletnej dokumentacji medycznej, a także wypisu ze szpitala. Na tej podstawie jestem w stanie sprawdzić wcześniej podejmowane czynności medyczne, a tym samym wydać kolejne zalecenia.

 

#2. Kiedy mam problem z produkcją mleka mogę skorzystać z pomocy jaką zapewnia neonatolog?

 

Oczywiście, że tak! Wszystkim mamom borykającym się z problemem laktacji przedstawię sposoby na pobudzenie produkcji mleka, a także wskażę możliwe do wykonania ćwiczenia.

 

#3. Co kiedy dziecko nie jest karmione naturalnie?

 

Jako neonatolog pomogę w wyborze odpowiedniego mleka, a także wskażę jak właściwie przygotować noworodka do ssania butelki. Co więcej, moim zadaniem jest kontrolowanie stanu zdrowiu po spożytym mleku.

NEONATOLOG LUBLIN – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – FAQ

© 2023 created with afterweb.pl

Kontakt

Menu

Lekarz pediatra neonatolog

Wizyty domowe Lublin i okolice
Wizyty domowe w zależności od dyspozycji
godz: 9-18
tel: +48 505 129 655
e-mail: marzena.8921285@gmail.com

Teleporady ( cała Polska )
Poniedziałek - Niedziela
godz: 9-23
tel: +48 505 129 655

 

W razie braku odbioru telefonu proszę o sms z prośbą o wizytę domową lub teleporadę.

Dr n.med.Marzena Kostuch

Pediatra neonatolog

Wizyty domowe 

Lublin i okolice

Teleporady (cała Polska)

 

Blog o zdrowiu, na którym znajduję się szereg ciekawych informacji przydatnych dla pacjentów