">
dr n.med Marzena Kostuch - Lekarz pediatra wizyty domowe

Lekarz pediatra neonatolog 

dr n.med. Marzena Kostuch 

wizyty domowe Lublin i okolice, teleporady - cała Polska

Lekarz pediatra neonatolog 

dr n.med. Marzena Kostuch 

wizyty domowe Lublin i okolice, teleporady - cała Polska

Wizyty lekarskie w domu pacjenta oraz teleporady. Zadzwoń!

Neonatolog Lublin Prywatnie

Pediatra radzi - kiedy nie stosować antybiotyków i dlaczego

Doskonale rozumiem, że dla niektórych mam pojawienie się dziecka na świecie wiąże się z silnym stresem. Skutkiem może być zaburzona laktacja. Co więcej, zdarzają się noworodki, w przypadku których nieprawidłowy odruch ssania zmniejsza efektywność karmienia. Jako neonatolog z dużą wiedzą na temat laktacji wskaże na skuteczne metody usprawniające proces karmienia. Pomoc, jaką zapewniam kobietom, które właśnie zostały Mamami, przebiega w domowych warunkach, aby każda z Pań odczuwała jak największy komfort w czasie wizyty. 

Twoja pociecha bez dobrze wykształconego układu odpornościowego jest narażona na kontakt ze szkodliwymi drobnoustrojami, jakie występują w placówkach medycznych. Swoją pomoc medyczną kieruje do wszystkich Rodziców zamieszkujących miasto Lublin i okolice. Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego, krótkiego przedstawienia problemu medycznego oraz znalezienia, jak najdogodniejszego terminu na wizytę domową.

 

                                              Koniecznie przeczytaj

 

 

 

 

 

 

 

 

Wspólnie rozwiążemy problemy laktacyjne – neonatologia dba również o dobro młodych mam

Leczę z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Każdy pacjent zasługuje na jak najlepszą pomoc medyczną pomagającą w przywróceniu dobrego stanu zdrowia. Jako neonatolog działający na obszarze miasta Lublin i w okolicach pragnę otoczyć opieką  noworodki, a także młode Mamy, które w pierwszych dniach po urodzeniu potrzebują pomocy oraz wskazówek jak właściwie opiekować się nowym członkiem rodziny.  Udzielam pomocy wszystkim rodzicom w mieście Lublin i okolicach, którzy chcą sprawdzić stan zdrowia swoich dzieci, podejrzewają u swoich dzieci żółtaczkę noworodkową lub zaobserwowali inne niepokojące objawy. Dla wymagających opieki medycznej noworodków realizuje wizyty domowe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Staram się, aby wszystkie podejmowane przeze mnie działania medyczne, a także przyjęte ustalenia były jak najbardziej zrozumiałe dla młodych rodziców. Kończę wizytę domową dopiero wtedy, gdy wszystkie moje zalecenia są zrozumiałe dla Rodziców i Rodzice zadali już wszystkie możliwe pytania dotyczące stanu zdrowia i leczenia swoich dzieci. 

 

Neonatolog zadba o noworodka w jego pierwszych dniach życia

 

Neonatologia to jedna z moich głównych specjalizacji, w ramach której przeprowadzam wizyty patronażowe noworodków w mieście Lublin i okolicach. Ich wykonanie zalecam między 1 – 4 tygodniem życia dziecka. Poza określeniem, czy rozwój noworodka poza organizmem matki przebiega prawidłowo, jako neonatolog oceniam także przybory masy ciała dziecka, a także sprawdzam, czy w organizmie noworodka nie rozwija się infekcja. Sprawdzam też, czy dziecko karmione piersią prawidłowo przystawia się do piersi i czy laktacja przebiega prawidłowo. W razie konieczności koryguję technikę przystawienia dziecka do piersi.  Na świadczonych wizytach pragnę przekazać wszystkim rodzicom podstawowe informacje dotyczące opieki medycznej nad dzieckiem mające związek np. ze szczepieniami ochronnymi.

Neonatolog Lublin - Marzena Kostuch

#1. Co przygotować na wizytę domową?

 

Od wszystkich rodziców oczekuję przygotowania kompletnej dokumentacji medycznej, a także Historii Choroby ze szpitala. Na tej podstawie jestem w stanie sprawdzić wcześniej podejmowane czynności medyczne, a tym samym wydać kolejne zalecenia.

 

#2. Kiedy mam problem z produkcją mleka mogę skorzystać z pomocy jaką zapewnia neonatolog?

 

Oczywiście, że tak! Wszystkim mamom borykającym się z problemem laktacji przedstawię sposoby na pobudzenie laktacji.

 

#3. Co kiedy dziecko nie jest karmione naturalnie?

 

Jako neonatolog pomogę w wyborze odpowiedniego mleka, a także wskażę jak właściwie przygotować noworodka do ssania butelki. Co więcej, moim zadaniem jest kontrolowanie stanu zdrowiu po spożytym mleku.

 

#4. Mieszkam w pobliżu  Lublina, czy prywatnie odbędzie Pani taką wizytę?

 

Oczywiście! Zapraszam do kontaktu telefonicznego i wskazania swojej dokładnej lokalizacji! Wskażę Państwu dostępny termin, kiedy wizyta będzie mogła się odbyć. Dla pozostałych pacjentów z innych rejonów Polski świadczę teleporady!

NEONATOLOG LUBLIN – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – FAQ

© 2023 created with afterweb.pl

Kontakt

Menu

Lekarz pediatra neonatolog

Wizyty domowe Lublin i okolice
Wizyty domowe w zależności od dyspozycji
godz: 9-18
tel: +48 505 129 655
e-mail: marzena.8921285@gmail.com

Teleporady ( cała Polska )
Poniedziałek - Niedziela
godz: 9-23
tel: +48 505 129 655

 

W razie braku odbioru telefonu proszę o sms z prośbą o wizytę domową lub teleporadę.

 

 

 

Strona główna

 

 

O mnie

 

 

Oferta

 

Specjalizacje

 

- Pediatra
 

- Neonatolog

 

 

Teleporady

 

Cennik

 

Blog

 

Współpraca

 

Kontakt

Dr n.med.Marzena Kostuch

Pediatra neonatolog

Wizyty domowe 

Lublin i okolice

Teleporady (cała Polska)

 

Blog o zdrowiu, na którym znajduję się szereg ciekawych informacji przydatnych dla pacjentów