">

Lekarz pediatra neonatolog 
dr n.med. Marzena Kostuch 
wizyty domowe Lublin i okolice, teleporady - cała Polska

dr n.med Marzena Kostuch - Lekarz pediatra wizyty domowe

Lekarz pediatra neonatolog 
dr n.med. Marzena Kostuch 
wizyty domowe Lublin i okolice, teleporady - cała Polska

Wizyty lekarskie w domu pacjenta oraz teleporady. Zadzwoń!

Lekarz pediatra to osoba, która poza specjalistyczną wiedzą medyczną musi wyróżniać się empatycznym, a przede wszystkim delikatnym podejściem skierowanym do najmłodszych. Z doświadczenia wiem, że to właśnie najmłodsi wymagają lekkiej zachęty do poddania się badaniu. Wyczucie, intuicja oraz spostrzegawczość pozwala mi na prawidłowe przeprowadzenie wywiadu lekarskiego oraz wyciągnięcie odpowiednich wniosków, a tym samym wdrożenia jak najskuteczniejszych czynności medycznych oraz ustalenia przebiegu leczenia.

 

Pediatra udzielający pomocy prywatnie – jak przygotować dziecko do wizyty?

 

Jako lekarz pediatra świadczący usługi medyczne prywatnie w mieście Lublin pragnę przekazać wszystkim rodzicom jak właściwie przygotować się do wizyty. Zalecam, aby przygotować niezbędną dokumentację medyczną ukazującą przebieg wcześniejszego leczenia. Dodatkowo warto przygotować dziecko, tłumacząc mu podejmowane czynności oraz wyjaśniając, jakim badaniom będzie poddane. Dzięki temu poziom odczuwanego stresu będzie o wiele niższy, a tym samym ułatwi przebieg całej wizyty domowej. Pediatra świadczący pomoc medyczną prywatnie, jeśli sytuacja tego wymaga, może przeprowadzić w warunkach domowych niezbędne testy konieczne do postawienia prawidłowej diagnozy. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o przebiegu wizyty na terenie miasta Lublin, serdecznie zapraszam do kontaktu!

Pediatra Lublin Wizyty Domowe

Dobry pediatra kieruje się indywidualnym podejściem

Lekarz pediatra to osoba świadcząca pomoc medyczną najmłodszych dzieciom, jak i nastolatkom aż do osiągnięcia 18 roku życia. Specjalizuję się w chorobach wieku dziecięcego, a także wszelkich dolegliwościach związanych z prawidłowym rozwojem tak młodego organizmu. Jeśli Państwa dziecko potrzebuje natychmiastowej pomocy medycznej, pojawiły się u niego niepokojące objawy, jako prywatny pediatra świadczący pomoc medyczną w mieście Lublin pozostaje do Państwa dyspozycji. Prywatne wizyty okazują się niezbędne szczególnie w ciężkich przypadkach bądź kiedy przyjazd do przychodni jest z różnych losowych powodów utrudniony. Lekarz pediatra wykonujący czynności medyczne prywatnie oferuje wizyty domowe w jak najdogodniejszym terminie. Wystarczy skontaktować się telefonicznie oraz opisać krótko dolegliwości dziecka. Dokładam wszelkich starań, aby wszyscy moi pacjenci dostali pomoc medyczną jak najszybciej. Dbam nie tylko o jakość świadczonych usług, ale także o zapewnienie atmosfery niwelującej stres u najmłodszego pacjenta.

 

Lekarz pediatra w mieście Lublin właściwie zaopiekuje się najmłodszymi pacjentami

 

Prywatnie, jako pediatra zajmuje się nie tylko przeziębieniami lub kolkami, ale także pomagam młodym mamom przy ich pierwszych karmieniach piersią. Wśród nastoletnich pacjentów rozwiązuję również problemy skórne, jak i wiele innych związanych m.in. z zaburzeniami dorastania. Podczas każdej realizowanej wizyty domowej zachowując indywidualne podejście, chcę, aby wszyscy rodzice mieli jasność podejmowanych przeze mnie działań medycznych, a także wydawanych dalszych zaleceń odnośnie dawkowania przepisanych leków.

Pediatra Prywatnie Lublin - Marzena Kostecka

#1. Co przygotować kiedy pediatra przychodzi prywatnie na wizytę domową?

 

Przede wszystkim kluczowa jest dokumentacja medyczna, na podstawie której można ocenić przebieg poprzednich chorób, a także sprawdzić

 

#2. Czy pediatra świadczący usługi prywatnie poinformuje mnie o obowiązujących szczepieniach?

 

Jak najbardziej! Świadczę nie tylko pomoc medyczną, ale moim celem jest również edukacja rodziców. Odpowiem na wszystkie pytania, a także wskażę obowiązkowe czynności medyczne, jakim musi zostać poddane dziecko!

 

#3. Mieszkam w pobliżu miasta Lublin, czy lekarz pediatra prywatnie odbędzie wizytę?

 

Oczywiście! Zapraszam do kontaktu telefonicznego i wskazania swojej dokładnej lokalizacji! Wskażę Państwu dostępny termin, kiedy wizyta będzie mogła się odbyć. Dla pozostałych pacjentów z innych rejonów Polski świadczę teleporady!

PEDIATRA PRYWATNIE LUBLIN – NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – FAQ

© 2023 created with afterweb.pl

Kontakt

Menu

Lekarz pediatra neonatolog

Wizyty domowe Lublin i okolice
Wizyty domowe w zależności od dyspozycji
godz: 9-18
tel: +48 505 129 655
e-mail: marzena.8921285@gmail.com

Teleporady ( cała Polska )
Poniedziałek - Niedziela
godz: 9-23
tel: +48 505 129 655

 

W razie braku odbioru telefonu proszę o sms z prośbą o wizytę domową lub teleporadę.

Dr n.med.Marzena Kostuch

Pediatra neonatolog

Wizyty domowe 

Lublin i okolice

Teleporady (cała Polska)

 

Blog o zdrowiu, na którym znajduję się szereg ciekawych informacji przydatnych dla pacjentów